AHRAJ

ON-LINE 

HUDEBNÍ LEKCE

5a3a1a3ce4a009.3254469415137572449365365
DOWN_124675157.jpeg

Dělej hudbu z pohodlí Tvého domova...

Nikdy to nebylo jednodušší! 

Stačí ti jen počítač, internet, Skype a už se vezeš.

Chceš s hudbou teprve začít, nebo jen zlepšit svoje schopnosti? Nemůžeš se přemluvit k tomu, abys chodil na pravidelné hodiny do školy, nebo k někomu domů?

Tak to jsi na správném místě! Stačí si jen vybrat nástroj

a my tě propojíme s lektorem, se kterým si domluvíš čas tvé lekce, která proběhne přes on-line program Skype.

Nezáleží na tom, kolik ti je, ani jaké jsou tvé schopnosti. 

AHRAJ ON-LINE HUDEBNÍ LEKCE JSOU PRO VŠECHNY!

 

Takhle jednoduché to je! 

5a3a1a3ce4a009.3254469415137572449365365
 

   4 LEKCE

10 LEKCÍ

20 LEKCÍ

BALÍČEK

1 LEKCE

400,-

NÁKUPEM BALÍČKU 10 LEKCÍ A 20 LEKCÍ ZÍSKÁTE SLEVU NA HUDEBNÍ TÁBOR AHRAJ

JAK ZAČÍT?

Naprosto jednoduše!

Napiš nám přes tento formulář a my vybereme lektora přímo tobě na míru.

 
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Právě jsme ti odeslali email! Jestli ti nepřišel, mohl se zatoulat do SPAMu. Děkujeme!

 

LEKTOŘI

Lucia Priester

housle

luciapriester.jpg

Lucia Priester je houslistka s velmi širokým záběrem působnosti a bohatými hudebními zkušenostmi. Znát ji můžete např. z kapely The Priester Sisters. V lekcích Vás naučí nejen klasickému stylu houslové hry, ale předá Vám i své zkušenosti, jak se přirozeně pohybovat v dalších žánrech jako je jazz, houslová improvizace, swing, nebo rock. Vystudovala MgA. na Akademii múzických umění v Praze a jazz a jazzovou improvizaci na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.

Adam Hejna

zobcová flétna

trubka

ADM_VNS.jpg

Adam Hejna je trumpetista

a frontman kapely Fast Food Orchestra s mnohaletou hudební praxí. Vystudoval Konzervatoř Pardubice a několik let strávil i na Konzervatoři Jaroslava Ježka, což mu dalo multižánrový hudební rozhled. Pedagogické praxi se věnuje již deset let a zkušenosti má ze ZUŠ, ZŠ, MŠ i soukromé výuky. Je to aktivní hudebník, který chce předávat své zkušenosti dál! 

Petra Kotvová

klavír

Petra_Kotvová_klávesy.jpg

Petra Kotvová vystudovala klasický a jazzový klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Z jejich profesorů by ráda zmínila Kristinu Kasíkovou, Onřeje Kabrnu, Jiřího Neužila, nebo Jiřího Růžičku. Má 7-mi letou praxi v ZUŠ, a nyní je vedoucí klavírního oddělení v ZUŠ Sedlčany. Působí také v ZUŠ Velké Popovice. Založila balkánskou kapelu Džezvica, která funguje již 11. rokem a také kapelu JazzBalk míchající vlivy balkánu, jazzu a moderních aranží. Prošla řadou dalších kapel (jazz, funky, pop). Zajímavou zkušeností byl rok strávený s kapelou na zaoceánské lodi.

Spolupravcovala s řadou známych jmen, např. Adam Mišík, Vladimír Hron, Petr Kotvald, Barbora Vaculíková a Lena Yellow (Yellow Sisters), Emil Valach (ex – 123 minut) a další. V současné době je kapelnicí partybandu s frontmenkou Sophií Lamoš (Hot Sisters, Original vintage orchestra, Janek Ledecký). Pravidelně se účastní mezinárodních letních jazzových dílen (Jazz in Tuscia v Itálii, Bratislavská jazzová dielna, Czech Jazz Workshop, aj.)

Dalibor Pelc

basová kytara

dalik_basa.jpg

Dalibor Pelc se v šesti letech zamiloval do hry na kytaru, aby ji pak ve 12 vyměnil za basu. Tu už z ruky odkládá jen v případě, že má chuť sednout si za bicí. Dalibor vystudoval hru na basovou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Pokud se chcete přijít podívat na nějaký z jeho koncertů, pohlídejte si, až bude hrát Sépie Z Hor, Sabina Křováková, Věc Makropulos, Blue Condition, nebo můžete návštívit představení Bez Hany v divadle Rokoko. Že ho baví učit zjistil při praxi na základní škole i během soukromých lekcí. Naučí vás jak přísnou slapovou figuru, tak i jednodušší basovou linku. A jelikož za svůj život prošel už desítky hudebních uskupení, budete si s ním rozumět, pokud chcete hrát blues, pop, rock, funky, jazz, fusion nebo třeba swing.

Victoria Priester

zpěv

klavír

Victoria_IRP7383-Edit.jpg

Victoria Priester je klavíristka, zpěvačka a skladatelka žijící v Berlíně, kde současně působí v mnoha různorodých projektech. 

Vystudovala Konzervatoř Jaroslava Ježka v oborech skladba a jazzový klavír a  klasický klavír na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Její působiště je široké - od skladeb pro symfonický orchestr, hudbu pro divadla a film, tak po hudbu pro rockové, jazzové a folklórní kapely. 

Z jejích největších úspěchů můžeme jmenovat spolupráci s kytarovou legendou rocku Michalem Pavlíčkem. Za dob jejích studií získala druhé místo v “Mezinárodní klavírní soutěži v Londýně” (rok 2006) a dalé také stipendium pro účast na klavírně-skladatelských kurzech v Pebble Beach, USA, (rok 2007).  V roce 2012 byla oficiálním prezenátorem nových syntezátorů Casio pro Českou republiku a Slovensko.  Od roku 2013 působí také v projetku “Pink Floyd” Filipa Benešovského.

S Terezou Černochovou  vystupovala jako klávesistka na jejím posledním turné po republice. Dnes působí především v sesterském projektu The Priester Sisters, se svými sestrami se mnohokrát představily v televizních pořadech.

Zdeněk Borecký

trombón

bicí

hudební teorie

zdenda.jpg

Zdeněk Borecký vystudoval Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka a Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Je lídrem kapel Whatrock a Factorial! Orchestra. Spolupracuje s Terezou Kerndlovou, Zbyňkem Drdou, Orchestrem Karla Vlacha, Hudbou Hradní Stráže a Policie České Republiky, Petrem Sovičem a jeho Golden Big Bandem Prague, nahrávacím studiem Whitechicken studio a mnoha dalšími. Podílel se na muzikálech Tři Oříšky pro Popelku, Ať Žijí Duchové, Tarzan, koncert Daniel Hůlka 25!, Pocta Českému Swingu 2018, Časy se mění 2019 aj. Učí na ZUŠ Vrané nad Vltavou a ZUŠ Kralupy hru na bicí a souborovou hru. Je držitelem ocenění ze skladatelské soutěže Karla Krautgartnera a soutěže OSA o nejlepší jazzovou skladbu.

CHCEŠ UČIT S NÁMI? NAPIŠ NA LEKCE@AHRAJ.CZ