Adam Hejna 

Adam je pedagog se zkušenostmi pardála. Učí na základní škole hudební výchovu, na základní umělecké škole flétnu, trumpetu a ve školce flétničku. Mimo své hudební role frontmana, zpěváka a trumpetisty kapely Fast Food Orchestra, hrál na trumpetu v řadě významných těles. To znamená, že rytmus má v krvi. Zahraje dechovku i jazz. Vystudoval Konzervatoř Pardubice a několik let strávil i na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

 zobcová flétna 

 trubka 

 zpěv 

 Martin Linhart 

Martin je instrumentalista geniality Mozartova syna... Bubeník patřící ke špičce hráčů v ČR. Pravidelně kryl záda i Karlu Gottovi. Povahou je pozitivní flegmatik, proto mu přátelé říkají Medvěde. S Adamem je spojuje nejen kapela, ve které mají oba svůj čestný flek, ale i fakt, že hudba je jejich život.  

 kontrabas 

 klavír 

 bicí 

 baskytara 

 skladba 

 produkce 

 Eliška Vostrý 

Eliška pochází z hudební rodiny a s muzikou už má procestovaný kus světa. Nedávno se vrátila z Kanady, kde působila jako učitelka hudby v Edmontonu a Torontu. Nabrala mnoho zkušeností jak s mimo-evropskými vyučovacími metodami, tak i s přístupem, který se může lehce lišit od klasických českých metod. Hraje v několika orchestrech a je pravidelně najímána jako studiová hráčka.

 klavír 

 housle 

 zpěv 

 bicí 

 hudební teorie 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

KONTAKT

 

ADAM HEJNA DiS.

ahraj.info@gmail.com