programy

 Příměstský hudební tábor 

Máte doma muzikanta a o prázdninách jsou školy zavřené? Příměstský hudební tábor v prostorách základní školy na Praze 5 je pro Vaše děti to pravé. Nevšední zábava v podobě originálního programu od pondělí do pátku naučí Vaše dítě, jaké je to být opravdovým muzikantem. Chcete vědět víc? Klikněte ZDE! 

 Individuální lekce 

Je jedno, zda je školní rok, nebo prázdniny. Opravdovým muzikantem se člověk nestává přes noc. Pravidelné hudební lekce a cvičení jsou základem úspěchu každého talentovaného Micka Jaggera. Čím dřív začne, tím dřív bude lepší. Soukromé lekce se přesně zaměří na "juniorovy" nedostatky a přednosti, kterým bude výuka soustavně přizpůsobována pro ten nejlepší hudební projev svěřených interpretů.

 Celodenní program 

Paní na hlídaní je nuda... Pohraje si, přečte pohádku, pak se jde na procházku... A co takhle celý den se stylovým učitelem hudby? Aktivní muzikanti s pedagogickým zázemím Vaší ratolesti jistě nedovolí se nudit... A Highway to Hell se naučí za jedno odpoledne, možná dvě :-)

To je prázdnínová nabídka, která se neodmítá.

 Dlouhodobý individuální plán a příprava na talentové zkoušky 

Dostat se na vysněnou konzervatoř je touha, kterou bývá těžké naplnit... Potřebujete sebe, nebo své muzikální děti řádně připravit. Jako absolventi hudebních konzervatoří víme, jak na to! Poradíme Vám triky a tipy, jak uspět!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

KONTAKT

 

ADAM HEJNA DiS.

ahraj.info@gmail.com